0312 2832691
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yeni Hastalar

Anasayfa » Yeni Hastalar

Dr. Onganlar Çocuk Sağlığı Kliniği  olarak  yeni hastalarımız ile tanışmaktan mutluluk duyuyoruz. Çocuğunuz için doğru çocuk doktoru seçmek, vereceğiniz en önemli kararlardan biridir. Dr.Onganlar Çocuk Sağlığı Kliniğini seçerek, doğru kararı verdiğinizden emin ve rahat olabilirsiniz.

Çocuğunuzun kliniğimize ilk ziyareti için neler beklemeniz gerektiğini anlamak için bu sayfayı okumanızı öneririm.

Çocuğunuzun sağlık evi olarak, her zaman rahat ve sevecen bir ortam sağladığımızı ve böylece çocuklarımızın ve ailelerinin rahat hissedebileceği bir ortam olan kliniğimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Siz ve çocuğunuzun ofisimize ilk ziyaretinin üretken, stressiz ve eğlenceli olmasını sağlamak için bu sayfaya faydalı öğeler ekledik.

çocuk doktoru kliniği

Çocuk Doktoru Olarak Görevimiz

Dr. Onganlar Çocuk Sağlığı Kliniğinde, önceliğimiz hastalarımızın refahıdır. Onları mutlu ve sağlıklı tutmak için çalışıyoruz. Hedefimiz, tüm çocuklarımız için parlak bir gelecek sağlamak için ailelerimizle bir ortaklık kurmaktır.   

çocuk kliniği

İlk Ziyaret İçin 

Çocuğunuzun ilk ziyaretine hazırlanıyorsanız, randevuyu hızlandırmak için birkaç şey yapabilirsiniz. Lütfen ziyaretiniz için geldiğinde aşağıdaki bilgileri getiriniz:

  • Sigorta bilgileri
  • Önceki tüm aşılama kayıtları
  • Önceki çocuk doktoru tıbbi kayıtlarınız ( gelişim takibi, yapılan gelişim testleri, uygulanan tedaviler)
  • Varsa daha önceki tetkik sonuçları
  • Hastaneye yattı ise epikrizini getirebilirsiniz. ( hastane çıkış bilgileri)

Şefkatli sağlık personelimiz ofisimizi her ziyaretinizi keyifli ve rahat bir deneyim haline getirmek için ne gerekiyorsa yapıyor. Web sitemizde uygulamalarımız ile ilgili tüm önemli bilgiler sayesinde, siz ve çocuğunuzun ilk randevunuz için iyi bir şekilde hazır olduğundan emin olabilirsiniz. Beni ve çalışma arkadaşlarımızı  tanımak için sizi ekibimiz sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. 

Randevu Sistemi İle Çalışıyoruz

Kliniğimizde hastalarımızın beklemesini önlemek, anne ve babaların zaman kaybını azaltmak amacı ile randevu ile çalışıyoruz.

Randevu için 0312 283 26 91 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz. 

Kurumsal Web Sitemiz : 

çocuk sağlığı bilgileri

Cocuklarasaglik.com kliniğimizin bir yayın sitesidir. Burada çocuk sağlığı, hamilelik, beslenme, yenidoğan bakımı gibi bir çok bilgilendirici yazımıza ulaşabilirsiniz.