Online Çocuk Doktoru

Evinizin Rahatlığında Online   Çocuk Doktoru Görüşmesi 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Online Doktor Görüşmesi

Bize ulaşamayan, şehir dışı ya da yurtdışında çocuk doktoru arayışında olan ebeveynler

Şehir dışı, ve yurtdışı Türkçe çocuk doktoru arayanlar

Şehir dışında ve ya yurtdışında yaşayıp, çocuk ve bebeklerinin sağlıklarını ikincil bir değerlendirme almasını isteyen ya da bebeklerini büyütürken, karşılaşacakları hastalıklar, rutin gelişim değerlendirmeleri, ek gıdaları, beslenme, beyin gelişimi ve diğer tüm çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında uzaktan erişimi ile yanınızdayız.

online çocuk doktoru görüşmesi

sİZE NASIL YARDIMCI OLALIM

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Online TeleTıp

Uzakta olup, yurt içinde farklı şehirde ya da yurtdışında olup, yavrularımıza online da olsa destek arayan ailelerimize ulaşmak amacı ile Doktor Yaşar H. ONGANLAR TELETIP sayfasını hizmete sokuyoruz.

dr. onganlar online çocuk kliniği

Uzaktan Çocuk Doktoru Danışmanlığı

Bu platform, şehirdışında ve özellikle de yurtdışında yaşayan ve bebeklerinin, çocuklarının sorunlarına Türkçe konuşan doktor arayan ailelere destek olmak için planlanmıştır.

Çocuk sağlığı ve hastalıkları , çocuk gelişimi , emzirme, çocuk beyin gelişimi, çocukların sık hastalanması, iştahsız çocuk gibi konularda çok kolay bir şekilde uzaktan destek sağlanabilir.

Tabiki biz çocuk doktorları olarak kliniğimizde hastaların en ayrıntılı muayenelerin yapmaktayız. Ancak, uzaktan hasta danışmanlığı, öneriler gibi konular, normal muayene ettiğimiz aile ve çocuklarımız ile de uzun bir süredir devam etmektedir. Faydalı olur mu, faydalı olacak bir çok konu olduğunu biliyoruz.

Acil durumlarda öncelikle bir doktorun muayene etmesi gereklidir. Daha sonra , danışılmak istenen konularda online destek sağlanabilir.

Ankara çocuk doktoru kliniğimiz dışında da hastalarımızın, rutin çocuk sağlığı konularında aileye yön verebiliriz, çocuklarımızın özellikle yurt dışında yaşayıp, bize ulaşamama sorunlarını çözmede online sistem iyi bir çözüm yolu olarak görmekteyiz.

Görüşme platformu olarak, ZOOM, Microsofot Meetings, ya da Whatsup gibi online platformlar kullanabiliyoruz.

Tüm Dünya'dan Erişim

Almanya, Belçika, Avusturya, Fransa , İngiltere, Holanda, İsveç, Norveç, Katar, Dubai, Çin, Birleşik Arap Emirlikleri, gibi bir çok ülkelerdeki vatandaşlarımızın Türkçe Konuşan Doktor özellikle de Çocuk Doktoru hizmetleriniz ile yanınızdayız.

Ücretler

Mesaj Yollayınız
Hoş Geldiniz. Online muayene için lütfen, randevu saatlerini sorunuz.
Şimdi Ara
Yol Tarifi