Kulak Memesi Kıvrıklığının Düzeltilmesi

kepçe kulak düzeltme

Kulak Memesi Kıvrıklığının Düzeltilmesi

Bebeğimin kulak memesi kıvrık, bebeğimin kulağı yapışık, bebeğimin kulakları kepçe, bebeğimin kulakları çok farklı gibi bir çok soru ile bize danışan hastalarımız olmakta. Bunlar için son 1 yıla kadar bir çözüm üretmek, takip ve masaj yapmaları olur iken, son dönemde bu bozukluklar için yeni yöntemler geliştirilmeye başlandı.

Bizim uyguladığımız kulak şekil bozuklukları yöntemi ile ilk 2 aylık dönemdeki çocukların kulak şekil bozukluklarını kolaylıkla düzeltmeye başladık. Aşağıda neredeyse kulak iç ve dış halkası oluşmamış bir bebeğin, uyguladığımız kulak düzeltme işlemi ile 4 hafta sonraki halini görmektesiniz.

Bebeğinizin kulak şekil bozukluğu olduğundan şüpheleniyorsanız, 0312 283 2691 den bize ulaşabilirsiniz. Bazı haftalarda İstanbul’da da işlem yapmaya başladık. İstanbul’dan da danışmaktan çekinmeyiniz.

kulak şekil bozukluğu var

Bebek Kulak Düzeltme Sistemi

Uyguladığımız kulak şekil bozukluğu düzeltme işlemi, doğumdan sonraki günler içinde çocuğun kulaklarına uygulanabilir. Tam düzeltmeyi sağlamak için tedaviye 3 -4. haftalarda  başlanmalıdır. Kliniğimizde uyguladığımız kalıplama yöntemi olan EarWell ile 2 haftada bir bebeği görerek tedavisini yaklaşık 1 ay içinde tamamlamış oluyoruz.İşlem ağrıya neden olmadığı için anestezi, sedasyon veya ilaç gerektirmez.  

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerik  Bebeklerde Kulak Şekillendirme

Bu gönderiyi paylaş


Mesaj Yollayınız
Merhaba Nasıl
Yardımcı Olabiliriz?
Şimdi Ara
Yol Tarifi