Çocuk Doktoru Takibi Neden Önemlidir?

Anne baba olarak çocuğunuzun sağlığı her zaman ana kaygılarınızdan biri olacaktır. Bu nedenle, bebeğinize veya çocuğunuza bakmanıza yardımcı olabilecek uzman bir çocuk doktoru ile bebeğinizin büyümesinin takibinin yapılmasın istemek doğru bir yaklaşımdır. Ve şimdi, sizin özel ihtiyaçlarınız için en iyi çocuk doktorunu seçmenize yardımcı olmak için genel bilgiler yazıyorum. 

Çocuk Doktoru Seçerken Önemli Konular Nelerdir?

Özel bir pediatri uzmanı veya çocuk tedavisinde uzmanlaşmış bir doktora görünmenin temel yararlarından biri, çocuğunuzun ihtiyacı ne olursa olsun, sizin ve çocuğunuzun uzmanınızla her zaman yeterli zaman geçirmenizdir. Çocuk doktorları sizi, çocuğunuzu ve aile olarak önemsediğiniz durumları bir kaç randevudan sonra anlar, sonra yapılması ve kendi önemsediği konuları konuştuktan sonra sizin önem verdiğiniz konularda daha çok konuşma ve paylaşma fırsatı yakalamış olursunuz.

Pediatri muayenehanemizde bulunan imkanlar ile, bir ailenin ayakta tedavi kliniğinde bulmayı umduğu temel tıbbi uzmanlıkları sunmaktadır. 

ankarada iyi bir çocuk doktoru
Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Yaşar Hüseyin ONGANLAR

Çayyolu Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Kliniğimizde

çocuk doktoru muayenehanesi ankara

ankara iyi bir çocuk doktoru tavsiyesi

Çocuk sağlığı ve hastalıkları konusunda uzmanlaşmış çocuğunuzun  tedavisine ve büyümesine yardımcı olduğum tanışık olduğumuz binlerce aile ve çocuktan sonra Çayyolu çocuk doktoru kliniğinde yenidoğan, sağlam çocuk, beslenme, büyüme gelişme, zeka gelişimi, çocuk hastalıkları gibi bir çocuk hastalıkları muayenehanesinde yapılabilecek tüm süreçleri Pediatri Akademileri ve en son gelişmelere göre yapmaktayız. 

Bebeğinizin veya çocuğunuzun   aşılarını sağlık bakanlığı aşı takvimine göre yapıyoruz. Çocuk sağlığı ve hastalıkları kliniği olarak Sağlık Bakanlığı Aşı Takip sistemi kayıtlarına yaptığımız aşıları giriyoruz, aile hekiminiz ile entegre olarak çocuğunuzun aşılarını takip edip, aşılarını uyguluyoruz.  Bir çocuk doktoru kliniğinde çocuğunuzun takibinin yapılması özellikle ilk iki yıl belirli bir çocuk doktoru ile takip yapılması, hasta olduğu zaman bir uzmana hızlı bir şekilde erişimin kolaylaşmasını sağlayacaktır. 

Tüm genel pediatrik ihtiyaçlarınız için, Uz. Dr. Yaşar Hüseyin ONGANLAR ve çocuk hemşiremiz birlikte çalışıyoruz. Bir ebeveyn olarak, çocuğunuzun bakımın sürekli olmasını kesinlikle tavsiye ederim. Bu nedenle ulaşımı size yakın, her zaman iletişime açık, kolay görüşülebilen çocuk doktorları ile yenidoğan döneminden itibaren olan dönemde takiplerine gitmeniz önemlidir. 

Yorum yapın

Call Now Button