Dr. Onganlar Bebeğim Evde Bakım

Dr. Onganlar Bebeğim Evde Bakım

Yenidoğan bebek bakımı ilk defa anne olan anneler için ilk bir kaç gün bocalama ve kafa karışıklığı ile geçebilir. Dr. Yaşar Hüseyin ONGANLAR olarak beraberimizde çalıştığımız hemşireleri, ebeler, doulalar ve emzirme danışmanı arkadaşlarımız ile yüzlerce ebeveyni destekledikten ve yeni bebekleri ve yeni yaşamları için ebeveynleri ilk kez ebeveynler olarak hazırlamanın önemini fark ettikten sonra Dr. Onganlar Bebeğim Evde Bakım hizmetlerini planladık ve ürettik. Yeni ebeveynlik için hazırlanan ebeveynlere doğum öncesi ebeveynlik eğitimleri, doğum sonrası bebeklerine bakmalarına yardımcı olmak için kaygıları olan anne ve babalara da evde bebek ziyaretleri ile eğitim, kendi bebeği ile gerçek hayatta eğitim vermeyi planladık. 

yenidoğan bakımı

Bebeğim Evde Bakım Emzirme

Bebeklerini en doğal yolla beslemek isteyen annelerin emzirme sürecini kolaylaştırmak, bebeği ile uyum içerisinde emzirmenin hazzını yaşamalarına yardımcı olmaya çalışmak ilk kazandırmaya çalıştığımız eğitim. 

 • Emzirmenin esasları
 • Süt arttıran besinler
 • Bebeğim doyduğunu anlamak
 • Emzirmede yardımcı uygulamalar
 • Süt sağılması ve saklanması
 • Bebeğin gazını çıkarma yöntemleri
 • Emzirme ile ilgili yanlışlar

Yenidoğan Bebek Bakımı : Bebeğin Temizlik Uygulamaları

emzirrme danışmanı

Yenidoğan Bebek Bakımı : Bebeğim Evde Bakım Günlük Bakım Eğitimi

 • Bebeğin kaldırılması ve taşınması; bebeği kucağınıza alırken nasıl tutacağınızı, nasıl destek olacağınızı anlatacağız
 • Bebeğin giydirilmesi
 • Bebeğin kundaklanması
 • Bebeğin yatağı nasıl olmalı

Yenidoğan Bebek Bakımı :Bebeğin Biberonla Beslenmesi Eğitimi

Yenidoğan Bebek Hakkında Merak Ettikleriniz

Eğitimlerde sizin aklınıza gelebileceğinizi düşündüğümüz bazı soruları yazmaya karar verdik. Ancak aklınıza gelen diğer soruları da yazıp not almanızı ve sorularınızı sormanız çok önemlidir

Nasıl iletişim kurduklarını, biyolojik ihtiyaçlarını anlamak, doğum sonrası maviler ve depresyon şansını azaltmak ve yeni ebeveynlik yolculuğunu kolaylıkla ilerletmek için yeni anneye destek vermek için çok daha donanımlıdır. ve güven. Yenidoğan ve İlk Kez Ebeveynlik Sınıfı ile, birçok bebeğin ilk bebeği olunca ne bilmesini istediğini öğreneceksiniz .

Emzirme doğal olabilir ancak her zaman kolay değildir …
Emzirmenin doğal olduğunu biliyoruz … ama her zaman kolay değil! Deneyimli laktasyon desteği ile bebeğinizi güvenle emzirmeyi öğrenebilirsiniz.

Emzirme konsültasyonları, emzirme hedeflerinizi tartışmakla başlar ve ardından bebeğinize başarıyla hemşire olabilmeniz için ihtiyacınız olan eğitimi ve uygulamalı öğrenmeyi sağlar.

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerik  Bebeklerde Cilt Bakımı

Bu gönderiyi paylaş


Mesaj Yollayınız
Randevu almak için mesaj atabilir, ya da 0312 2832691 arayabilirsiniz.
Şimdi Ara
Yol Tarifi