Pik Performans

Pik Performans

pik performans

PİK PERFORMANS

Performansı artırmak için birçok Neurofeedback kullanıcısı var. Bu kullanıcıların çoğu, bunun kendilerine rekabet avantajı sağladığına inanıyor   

Neurofeedback Performansı Nasıl İyileştirebilir?

Neurofeedback , beyin düzensizliği sorunlarına yardımcı olmanın yanı sıra, iyi işleyen beyinleri zirvede performans gösterecek şekilde ‘ayarlamak’ için kullanılabilir. Tedavi, aynı zamanda çok olumlu ve ölçülebilir tıbbi faydaları olan uzun vadeli meditasyonla aynı faydaları sağlayabilir. 

Neurofeedback’in psikanaliz veya bilişsel davranış terapisi gibi konuşma terapilerine göre faydalarından biri de sonuç almak için duygularınız hakkında konuşmak zorunda olmamanızdır. Neurofeedback aşağıdaki avantajlarla ödüllendirilmiştir.

  • Daha iyi ilişkiler – Hayatınızdaki temel ilişkileri geliştirin
  • İyi hissedin – Yaşamdan genel memnuniyetinizi artırın
  • Daha yaratıcı – ister işte ister kişisel yaşamınızda
  • Farkındalığı genişletin – Sezginizi ve duyusal farkındalığınızı geliştirin

Maximum Brain Dr. Onganlar , en üst düzeyde performans ve kişisel gelişim sağlamak için kişiye özel programlar sunabilir. Uygulayıcılarımızdan kişisel ilgi göreceksiniz . 

 İki kişinin aynı olmadığını biliyoruz, bu nedenle tedavimizin size veya sevdiklerinize ve ailenizin koşullarına göre özelleştirilmesini sağlıyoruz. 

Size ve sevdiklerinize yardım edebilir miyiz? Maximum Brain Dr. Onganlar Neurofeedback eğitimi ile size veya sevdiklerinize yardımcı olup olamayacağımızı öğrenmek için lütfen iletişime geçin. İlk görüşmeniz için herhangi bir ücret ve zorunluluk yoktur. Bugün bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerik  Yeni Doğan Bebeklerde Hapşırma

Bu gönderiyi paylaş


Mesaj Yollayınız
Merhaba Nasıl
Yardımcı Olabiliriz?
Şimdi Ara
Yol Tarifi