Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Kliniği

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesiden cumartesiye - 09:00- 21:00
  İletişim : 0312 283 26 91

Doktor

Klinik Psikolog Mehmet Mıdık

ÖZGEÇMİŞ

1970 Uşak’ta doğdu. Ankara Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Fakültesi, Eğitimde Psikolojik Hizmetler Bölümünü bitirdi. Halen Anadolu Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisidir. Evli ve iki çocuk babasıdır. Özel eğitim alanında, eğitmenlik, yöneticilik ve danışmanlık yaptı. Çeşitli kongre ve konferanslar ile dergilerde yayınlanmış bildiri ve makaleleri ile, Özel Eğitimde Yeni Yaklaşımlar konulu kitap bölümü vardır.

Maksimum Brain Kurucusu

Maximum Brain danışma şirketi ile nörofeedback ile etik, veriye dayalı çalışmalar ile danışanlarını sorunlarına yardımıcı olmaya çalıştı.

Özem Özel Eğtim Kurucusu

Ankara Özem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, iş eğitim üniteleri, eğitim ön değerlendirme, program geliştirme, program uygulama, ve uyguladığı programın etkililiğini ölçen kendine özgü değerlendirme yazılımı ile ülkemizdeki özel eğitim uygulamalarına yeni bir yön verme gayreti ve çabası içindedir.

Özem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, yardım sunduğu özellikli insanları üretime katarak, onların toplumla bağlarını kuvvetlendirme noktasında ülkemizde tarz olarak ilk uygulamayı başlatmanın eşiğindedir.

NEUROFEEDBACK UYGULAYICI EĞİTMENİ

Dünyanın çeşitli ükelerinde uygulayıcı adaylarına eğitimler vermektedir.

Mehmet MIDIK özel eğitim danışmanlık ve nörobilim alanında araştırma çalışmalarına devam etmektedir.

 

EĞİTİMLERİ

  • Psikodinamik Psikoterapi
  • Bilişsel davranışçı psikoterapi
  • Şema Terapi
  • Evlilik ve Aile Terapisi
  • Grup Psikoterapisi alanlarında eğitim aldı.
özel çocuk muayenehanesi uzmanı
Uz. Dr. Yaşar H. Onganlar

1981 'de Samsun'da doğdu. 19 Mayısı Üniversitesi'nden 2005 yılında mezun oldu. Gazi Üniversitesi Tıp Faültesi Çocuk sağlığı ve hastalıkları anabilim dalında 2010 yılında çocuk hastalıkları uzmanı olarark ihtisasını tamamladı. Uz. Dr. Yaşar Hüseyin ONGANLAR kliniğinde tamamlayıcı yaklaşımla çocuk sağlığı ve hastalıkları, yenidoğan bakımı konularında hastalarına destek olmaktadır.

Mesaj Yollayınız
Merhaba Nasıl
Yardımcı Olabiliriz?
Şimdi Ara
Yol Tarifi