Çayyolu – Ankara 09.00 – 22.00 Açık Çocuk Sağlığı Kliniği

Çayyolu – Ankara 09.00 – 22.00 Açık Çocuk Sağlığı Kliniği

Slide Slide Slide güven çayyolu hastaları Slide ankara çocuk hastalıkları

 Dr. Onganlar Ankara Çocuk Sağlığı Merkezi, en değerli varlıklarımız çocuklarımıza sağlıklı bir gelecek oluşturmak için gece ve tatil günlerinde de hizmet vermektedir.

Muayene ve gözlem odası, çocuk acil hastalıkları, çocuk oyun alanı, emzirme ve alt değiştirme odaları, yenidoğan bebeklere özel bekleme alanı gibi bölümlerden oluşan klinik, çocukların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde özenle tasarlanmıştır.

Çayyolu Çocuk Sağlığı Merkezi’nde;

  • 0-15 yaş arası çocuklar için özel tasarlanmış çocuk kliniğinde koruyucu sağlık hizmetleri kapsamında tüm sağlık bakanlığı çocukluk çağı aşıları uzman çocuk doktoru gözetiminde çocuk hemşiresi tarafından uygulanmaktadır.
  • Pediatri derneklerinin sağlıklı çocuk takip programına göre; 0-6 ay arasında arası ayda bir, 6 ay – 1 yaş arası 1,5 ayda bir ,  1-2 yaş arası 3 ayda bir, 2 yaşından büyük çocuklar için ise 6 ayda bir kontrol yapılmaktadır.
  • Çocukluk çağı hastalıklarının tanı ve tedavisi için kliniğimizde , Ankara’da iki akredite laboratuvar ile anlaşmalı olarak tahlilleri sonuçlandırmaktayız. 
  • Kliniğimizde hızlı testler ile Domuz Gribi ( influenza A-B), Hızlı Beta Testi, Gayta Rota- Adenovirüs testi gibi testler dakikalar içerisinde sonuçlandırılıp tedavi planımızı şekillendiriyoruz.  
  • Ümitköy Çocuk kliniğinde sabah 09.00- 22.00 arası hizmet vermekteyiz.   

gece çocuk doktoru

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerik  Bebeklerde İsilik

Bu gönderiyi paylaş


Mesaj Yollayınız
Merhaba Nasıl
Yardımcı Olabiliriz?
Şimdi Ara
Yol Tarifi