Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Kliniği

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesiden cumartesiye - 09:00- 21:00
  İletişim : 0312 283 26 91

Çayyolu – Ankara 09.00 – 22.00 Açık Çocuk Sağlığı Kliniği

[rev_slider alias=”gece-cocuk-doktoru”] 

 Dr. Onganlar Ankara Çocuk Sağlığı Merkezi, en değerli varlıklarımız çocuklarımıza sağlıklı bir gelecek oluşturmak için gece ve tatil günlerinde de hizmet vermektedir.

Muayene ve gözlem odası, çocuk acil hastalıkları, çocuk oyun alanı, emzirme ve alt değiştirme odaları, yenidoğan bebeklere özel bekleme alanı gibi bölümlerden oluşan klinik, çocukların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde özenle tasarlanmıştır.

Çayyolu Çocuk Sağlığı Merkezi’nde;

  • 0-15 yaş arası çocuklar için özel tasarlanmış çocuk kliniğinde koruyucu sağlık hizmetleri kapsamında tüm sağlık bakanlığı çocukluk çağı aşıları uzman çocuk doktoru gözetiminde çocuk hemşiresi tarafından uygulanmaktadır.
  • Pediatri derneklerinin sağlıklı çocuk takip programına göre; 0-6 ay arasında arası ayda bir, 6 ay – 1 yaş arası 1,5 ayda bir ,  1-2 yaş arası 3 ayda bir, 2 yaşından büyük çocuklar için ise 6 ayda bir kontrol yapılmaktadır.
  • Çocukluk çağı hastalıklarının tanı ve tedavisi için kliniğimizde , Ankara’da iki akredite laboratuvar ile anlaşmalı olarak tahlilleri sonuçlandırmaktayız. 
  • Kliniğimizde hızlı testler ile Domuz Gribi ( influenza A-B), Hızlı Beta Testi, Gayta Rota- Adenovirüs testi gibi testler dakikalar içerisinde sonuçlandırılıp tedavi planımızı şekillendiriyoruz.  
  • Ümitköy Çocuk kliniğinde sabah 09.00- 22.00 arası hizmet vermekteyiz.   

gece çocuk doktoru

İlginizi Çekebilir  Bebek Sağlığı İle İlgili Bazı Tanımlar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara
Yol Tarifi