0312 2832691
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çocuk Doktoru Kliniğimiz

21 Temmuz 2019
19 kez görüntülendi
Çocuk Doktoru Kliniğimiz

Ankara’da çocuk doktoru kliniği bakmakta ve aile merkezli bir çocuk doktoru mu arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz. Kliniğimizde ekibimizle beraber çocukları seviyoruz ve çocukluktan ergenlik dönemine kadar şefkatli, kapsamlı tıbbi bakım sağlama konusunda kendimizi geliştiriyoruz. 

Çocuk doktoru kliniğimizde, ebeveynlerin sorularını yanıtlıyoruz, sağlam çocuk muayeneleri, aşılar ve hasta randevular dahil olmak üzere çok çeşitli pediatri bakımlarını sunmaktayız. Bakım ekibimiz, çocukların, gençlerin ve ebeveynlerin rahat hissedebilecekleri rahat bir ortamda kaliteli hizmet sunmaya kararlıyız. Doktor, hasta ve ebeveynler arasında sürekli bir ilişki olduğunda daha iyi bir çocuk sağlığı takibinin sağlandığına inanıyoruz. Çocuğunuzun gereksinimlerini anlamanıza yardımcı olmak için sizinle ve çocuğunuzla konuşmak için zaman ayırırız. Çocuğunuzun sağlığı ve iyiliği için yaşam boyu birlikte olmak istiyoruz.

Kliniğimi, çocuğunuza en iyi sağlık ve zindelik yolunda rehberlik ederken sizinle ve çocuğunuzla yürümeyi dört gözle bekliyor. Sizi ve ailenizi daha iyi tanımak isteriz .

yaşar hüseyin onganlar

Kliniğimizde sağlık bakanlığı aşılarını, sağlam çocuk kontrolleri sırasında yapıyoruz. 

Çocuklarımızın gelişimsel taramalarını zamanında yapılmasını sağlıyoruz.

Kliniğimizde yenidoğan döneminde itibaren olan aylık rutin kontroller dışında büyümüş çocuklarımızın yıllık pediatrik kontrolleri, spor öncesi fiziksel değerlendirmeleri, gelişimsel tarama ve aşıların yanı sıra astım ve alerji tedavisi ve aşırı kilolu çocukların kilo vermesine yardımcı olmak ve obezite konsültasyonu dahil olmak üzere çeşitli rutin, önleyici ve “çocuk bakımı” tedavi ve desteği sunarız.  

Çocuk doktoru kliniği olarak ekibimize çok yakında bir yenidoğan hemşiremiz katılacak. 

Kliniğimizi daha yakından incelemek isterseniz galerimizi gezebilirsiniz. 

Randevu almak için 0 312 283 26 91 arayabilirsiniz. 

Yorumlara bakmak için doktorsitesi için burayı tıklayın. 

doktortakvimi için de burayı tıklayabilirsiniz

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Zeynep Sayın dedi ki:

    Kızımızın her kontrolünde şefkatli bakım, kaliteli hizmet ve rahat ortam ifadelerinin hakkını veriyorlar. Yenilikleri takip eden, ilgili, güleryüzlü doktorumuz Yaşar Beyden biz çok memnunuz. Gitmeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

    1. dryasar dedi ki:

      Teşekkür ederiz. Sevgilerimle

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?